Web ČZU

Výstava 100 let republiky, 100 let velkých změn

Fotografická výstava věnovaná proměnám zemědělství, ale i areálu univerzity za posledních 100 let je k vidění od 15. října.

Výstava fotografií s názvem 100 let republiky, 100 let velkých změn v atriu Mezifakultního centra environmentálních věd (budova Fakulty lesnické a dřevařské a Fakulty životního prostředí) umožní návštěvníkům nahlédnout, jak se za 100 let Československé republiky změnilo zemědělství a lesnictví. Fotografie zachycují nejdůležitější mezníky ve vývoji zemědělství i lesnictví, zejména se zaměřením na vývoj technologie. Druhá část výstav zobrazuje, jak postupně vzniklal kampus univerzity na Suchdole. Snímky zozbrazují například stavbu rektorátu, ale i jednotlivých fakult. Textový doprovod popsiuje nejdůležitější mezníky historie univerzity. Expozice byla připravena ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem a potrvá až do konce listopadu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.